| Prodej povolenek pro rok 2020 je od 11.8.2020 možný pouze po telefonické domluvě na tel. 606 168 297.

Diskuze

Upozornit na nové
Upozornit na
guest
1204 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
M.
M.
15 dní před

Bude platit zákaz rybolovu 17.9-20.9 na revíru Dyje 7 v Atc Merkur??? Konaní akce Euro bike fest.

hospodář PS
hospodář PS
14 dní před
Reply to  M.

Zákazy rybolovu na revíru Dyje 7B a části revíru Dyje 7 v prostoru kempu ATC Merkur byly zveřejněny na začátku roku 2020 na základě žádosti vedení kempu , tak jak je uvedeno v BPVRP MRS. Vzhledem k opatření v souvislosti s koronavirem se akce neuskutečnili. Do současné doby PS MRS Mikulov neobdržel oficiální informaci o konání Euro bike festu v době od 17.9. – 20.9.2020 se žádostí o uveřejnění zákazu lovu ryb na uvedenou dobu.. Dovolím si osobní názor. Lovíví rybáři rozhodně nebudou rušit účastníky srazu motorkářů při jejich kulturním vyžití.

hospodář PS
hospodář PS
1 měsíc před

Na části revíru Dyje 7A (od přítoku po dělící jez v obci Dolní Věstonice ) je ZÁKAZ LOVU RYB od 31.8.2020 do 5.9.2020. z důvodu hájení kapra po vysazení a rybářských závodů PS MRS Mikulov

Marek
Marek
3 měsíců před

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestly je na revíru Dyje 7 povoleno vyvážení nástrah? Jedná se konkrétně o vyvážení na kapry.děkuji.

hospodář PS
hospodář PS
3 měsíců před
Reply to  Marek

na revíru Dyje 7 je navážení nástrah povoleno

Petr
Petr
5 měsíců před

Dobry den, v soucasnosti je kvuli pandemii zavreny ATC Merkur Pasohlavky, ale vykon rybarskeho prava neni omezen. Z jakeho duvodu neni umoznen rybolov na reviru Dyje 7B?
Dekuji za odpoved.

hospodář PS
hospodář PS
5 měsíců před
Reply to  Petr

Máte pravdu v tom že výkon rybářského práva nebyl omezen dle práva. Bohužel opatření přijatí k zabránění pandemie zasahuje i do práva rybolovu . Například omezením pohybu v určitých lokalitách nebo uzavřením ubytovacích zařízení. To je , bohužel případ rybářského revíru Dyje 7B a pobřežní části revíru Dyje 7, které jsou v uzavřeném území ATC Merkur Pasohlávky . Nezbývá než toto nařízení respektovat.

Buchta Lubomír
Buchta Lubomír
8 měsíců před

Díval jsem se na zarybnění na D7. Poslední záznam je z roku 2013. Ale vím že se zarybňovalo i později. Kde najdu aktuální informace? A co jiné revíry?

hospodář PS
hospodář PS
8 měsíců před

zarybnění rybářských revírů Dyje 7A a Dyje 7B obhospodařovaných PS MRS Mikulov je uvedeno v každoroční zprávě hospodáře PS z VČS pro daný rok , včetně kusového počtu a věku násad i finanční hodnota násad . V případě bližšího zájmu o tuto tématiku kontaktujte mne . Kontakt naleznete poklepnutí položky o spolku v horní liště
Sedláček Milan

Hospodář PS
Hospodář PS
1 rok před

Na části revíru Dyje 7A (od přítoku po dělící jez v obci Dolní Věstonice ) je ZÁKAZ LOVU RYB od 18.5.2019 do 25.5.2019. z důvodu hájení kapra po vysazení a rybářských závodů PS MRS Mikulov

předseda PS Mikulov
předseda PS Mikulov
1 rok před

Každý stávající člen PS musí před zaplacením členského příspěvku osobně podepsat souhlas se zpracováním osobních údajů. Za nezletilé členy v kategorii 8 až 15 let souhlas podepíše zákonný zástupce.Pokud bude vyřizovat hromadně povolenky důvěrník, bude mít patřičné tiskopisy k podepsání.

Petr
Petr
1 rok před

Dobrý den, vzhledem k tomu, že si nebudu vyzvedávat povolenku pro rok 2019 osobně, jak vám můžu předat povolení se zpracováním osobních údajů (GDPR)? Stačí prohlášení s podpisem – popř. ověřeným nebo neověřeným? A jak je to u mládeže a dětí?
Děkuji

Marek
Marek
2 let před

Máte někdo nějaký odhnad, jak velký byl uhyn ryb na Dyji 7. Především Candátu? Už je to více než měsíc co jsem slyšel, že by se tam nějaký chytil.

Kamil
Kamil
2 let před

dobrý den, prosím, má někdo konkrétní info jak to vypadá v okolí Pasohlávek s porostem rostlin ve vodě? Běhají fámy o zamoření a ztíženém zdolávání ryb. Děkuji