MORAVSKÝ RYBÁRSKÝ SVAZ

Revíry


... je nejmenší ze trí Novomlýnských nádrží (cca 530 ha). Tato nádrž je mnohem "prírodnejší" než zbylé dve nádrže, které jsou až na pár cástí tvoreny sypanou hrází. Na brehu nádrže, nebo v blízkém okolí se rozprostírá nekolik kempu, takže o ubytování není nouze. Dyje 7 je známá jako vynikající revír predevším pro lov kapru a sumcu, ale ani jiné druhy ryb v trofejních velikostech zde nejsou vyjímkami.

... je 8 hektarové odstavné rameno Dyje. Revír se skládá ze dvou navzájem propojených cástí. Vrchní je cást rozšírená (vybagrovaná) a dál široká jako puvodní reka a spodní cást je po celé délce široká jako stará reka. Revír je umísten v hezkém prostredí v tesné blízkosti obce Dolní Vestonice. V revíru jsou hlavne kapri, amuri, karasi, ale i napríklad sumci nebo candáti. Na tomto revíru jsou každorocne porádány závody clenu MO Mikulov.
... je revír tvorený dvemi Lagunami, které mají dohromady 23 ha. Obe se nacházejí v areálu kempu ATC Merkur. V léte je sice kolem hodne rušno, ale dokud zde není hodne koupajících se lidí, tak se dají zachytat slušní kapri a velcí amuri. Každorocním problémem jsou zde i sinice, kvuli kterým zde obcas bývá i zakázáno koupání.


Chteli bychom vás informovat i termínech zákazu lovu v areálu ATC Merkur Pasohlávky, cást revíru Dyje 7 a revír Dyje 7B z duvodu porádání kulturních akcí a to v následujících termínech:
    11.5. - 12.5.2018 vcetne
    24.5. - 26.5.2018 vcetne

Design by crazyfish (crazyfish[zavináč]centrum.cz) | Web fungující za pomocí redakčního systému Web site powered by phpRS