MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ

Revíry


... je nejmenší ze tří Novomlýnských nádrží (cca 530 ha). Tato nádrž je mnohem "přírodnější" než zbylé dvě nádrže, které jsou až na pár částí tvořeny sypanou hrází. Na břehu nádrže, nebo v blízkém okolí se rozprostírá několik kempů, takže o ubytování není nouze. Dyje 7 je známá jako vynikající revír především pro lov kaprů a sumců, ale ani jiné druhy ryb v trofejních velikostech zde nejsou vyjímkami.

... je 8 hektarové odstavné rameno Dyje. Revír se skládá ze dvou navzájem propojených částí. Vrchní je část rozšířená (vybagrovaná) a dál široká jako původní řeka a spodní část je po celé délce široká jako stará řeka. Revír je umístěn v hezkém prostředí v těsné blízkosti obce Dolní Věstonice. V revíru jsou hlavně kapři, amuři, karasi, ale i například sumci nebo candáti. Na tomto revíru jsou každoročně pořádány závody členů MO Mikulov.
... je revír tvořený dvěmi Lagunami, které mají dohromady 23 ha. Obě se nacházejí v areálu kempu ATC Merkur. V létě je sice kolem hodně rušno, ale dokud zde není hodně koupajících se lidí, tak se dají zachytat slušní kapři a velcí amuři. Každoročním problémem jsou zde i sinice, kvůli kterým zde občas bývá i zakázáno koupání.


Chtěli bychom vás informovat i termínech zákazu lovu v areálu ATC Merkur Pasohlávky, část revíru Dyje 7 a revír Dyje 7B z důvodu pořádání kulturních akcí a to v následujících termínech:
    5.5. - 7.5.2017 včetně
    25.5. - 28.5.2017 včetně

Design by crazyfish (crazyfish[zavináč]centrum.cz) | Web fungující za pomocí redakčního systému Web site powered by phpRS